piątek, 01 marca 2024r.

Spotkanie zabieganych kobiet

Autor: |

Zapracowane i zabiegane kobiety po raz drugi będą mogły skorzystać z „Wyłącznika”, na który zaprasza je Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna. Spotkanie odbędzie się 28 marca, o godz. 17.00, w Filii nr 2, przy ul. Piłsudskiego 6A.

Inspiracją do zorganizowania „Wyłącznika”, były dla jego pomysłodawczyni Doroty Cioczek z MPBP słowa piosenki Ryszarda Rynkowskiego „Nic nie robić, nie mieć zmartwień… Leżeć w trawie, liczyć chmury…”. Ma zaoferować wszystkim zmęczonym presją życia oraz oczekiwaniami  babkom, babeczkom, matkom, żonom i dziewczynom wyłącznie pozytywne myśli, dobrą energię i lajtową atmosferę. Podczas pierwszego wydarzenia, które odbyło się w lutym w MediaStrefie, jego uczestniczki zajmowały się kolorowaniem obrazków, rozmawiając przy okazji o świdnickiej kulturze. Tym razem, oprócz aromatycznej herbaty oraz kawy, na panie czekają stare druki, gazety i markery.

– Zachęcamy do udziału we wtorkowym spotkaniu wszystkie zainteresowane kobiety. Zajmiemy się tzw. poezją wsteczną. Ze stron starych książek będziemy wykreślały wyrazy, a te, które zostaną, po pewnym czasie ułożą się w nieszablonowe myśli. Na pewno będzie ciekawie – mówi Joanna Swacha-Broda, kierownik Filii nr 2.

Więcej informacji o spotkaniu pod numerem telefonu 506 025 351.

aw, fot. freepik.com

Artykuł przeczytano 927 razy

Last modified: 26 marca, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »