czwartek, 28 października 2021r.

Sportowy weekend – warto przyjść

Autor: |

W najbliższą sobotę czekają nas dwa emocjonujące wydarzenia sportowe. Siatkarze i piłkarze Avii rozegrają spotkania ligowe.

O godzinie 17.00 mecz w ramach Tauron 1. Ligi rozpoczną siatkarze Polskiego Cukru Avii Świdnik. Będą gościli zespół KRISPOLu Września.

Obie drużyny mają za sobą po dwa rozegrane pojedynki. Avia oba wygrała: 3:2 z ZAKSą Strzelce Opolski i 3:1, na wyjeździe, z Olimpią Sulęcin. Aktualnie zajmuje 2 miejsce w tabeli.

KRISPOL spisuje się na razie w rozgrywkach dużo gorzej. Zgromadził na swoim koncie tylko 2 punkty po przegranej na wyjeździe z Exact-System Norwid Częstochowa1:3 i skromnym zwycięstwie 3:2 z Chemikiem-System Gwardią Wrocław. Dotychczasowe wyniki dają drużynie z Wrześni 8 lokatę w zestawieniu ligowym.

Bilety na ten mecz można kupić wyłącznie online pod adresem avia-swidnik.pl/sklep

Cennik biletów i karnetów na mecze Polskiego Cukru Avia Świdnik, w ramach rozgrywek TAURON 1. Liga w sezonie 2021/2022:

Bilety i karnety wstępu na mecze Rodzaj wydarzeniaCena – zawiera podatek VAT
1.Bilet normalnyMecz siatkarski14,00 zł
2.Bilet ulgowy* Mecz siatkarski 8,00 zł
3.Wstęp dla dzieci do lat 6** Mecz siatkarski 0,00 zł
4.Karnet sezonowy normalnySezon180,00 zł
5.Karnet sezonowy ulgowySezon100,00 zł

* bilet ulgowy: dzieci powyżej 6 roku życia, młodzież ucząca się do 26 roku życia, emeryci, renciści, kombatanci i ofiary represji okresu wojennego oraz powojennego, niepełnosprawni z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, honorowi dawcy krwi (decyduje dokument potwierdzający wiek/status i tożsamość)
** wejście wyłącznie z osobą pełnoletnią (rodzic, opiekun)

Wcześniej, bo o godz. 14.00, na murawę stadionu miejskiego wybiegną piłkarze by rozegrać mecz 11 kolejki 3 ligi grupy 4. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Tomasovii Tomaszów Lubelski, beniaminek rozgrywek.

Ostatnio drużynie Avii nie wiodło sie najlepiej w ligowej rywalizacji. W dwóch poprzednich spotkaniach zdobyła tylko 1 punkt po remisie z Siarką Tarnobrzeg 2:2 i wyjazdowej porażce 2:3 z Sokołem Sieniawa. Aktualnie, z dorobkiem 11 punktów, żółto-niebiescy plasują się na 13. miejscu w tabeli.

Rywal świdniczan jest w trudniejszej sytuacji. Chociaż wyniki ostatnich meczów były podobne – remis 2:2 z Koroną Rzeszów i przegrana z Unią Tarnów 1:2, tomaszowianie zgromadzili do tej pory tylko 6 punktów i w ligowej klasyfikacji plasują się na 16 pozycji

– Bilety na mecz można nabyć w piątek w biurze klubu w godz. 9.00-16.00 oraz od godziny 16 w dniu meczu. Płatność w biurze klubu można zrealizować tylko gotówką.

Cennik biletów i karnetów na mecze MKS Avia Świdnik

normalny 10 zł
ulgowy 7 zł
dla dzieci do lat 12 (wejście tylko pod opieką osoby dorosłej) 2zł
trybuna centralna normalny 15 zł
trybuna centralna ulgowy10 zł
trybuna centralna dla dzieci4 zł
karnet normalny na sezon150 zł
karnet ulgowy na sezon100 zł
karnet normalny na sezon na trybunę centralną200 zł
karnet ulgowy na sezon na trybunę centralną150 zł

Artykuł przeczytano 244 razy

Last modified: 30 września, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?