wtorek, 25 stycznia 2022r.

Sportowa sobota

Autor: |

W najbliższą sobotę czekają nas dwa ciekawe wydarzenia sportowe. Siatkarze Polskiego Cukru Avii Świdnik zagrają spotkanie na szczycie Tauron 1. Ligi podejmują lidera tabeli, MKS Będzin. Piłkarze 3. ligowego MKS Avia zmierzą się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Mecz na szczycie

W najbliższą sobotę kibiców siatkówki w Świdniku czeka również mecz na szczycie TAURON 1. Ligi. Polski Cukier Avia Świdnik podejmie MKS Będzin. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Po czterech meczach w tabeli prowadzi zespół z Będzina. Spadkowicz z Plus Ligi wygrał wszystkie pojedynki. Za trzy punkty wygrał ze Spałą i Legią Warszawa. W dwóch spotkaniach do zwycięstwa potrzebowali piątego seta. Było to w meczach z Norwidem Częstochowa i Gwardią Wrocław.
W składzie MKS-u Będzin występuje doskonale znany z występów w Avii, Łukasz Swodczyk. Poza nim drużyna prowadzona przez Wojciecha Serafina ma w swoich szeregach wielu klasowych zawodników z przeszłością plusligową. W sobotę zapowiada się zatem ciekawe spotkanie.
Bilety na ten mecz oraz karnety na rundę zasadniczą sezonu 2021/2022 można kupić tylko online poprzez stronę www.avia-swidnik.pl/sklep.
Cennik biletów i karnetów na mecze Polskiego Cukru Avia Świdnik, w ramach rozgrywek TAURON 1. Liga w sezonie 2021/2022:
Bilety i karnety wstępu na mecze Rodzaj wydarzenia Cena – zawiera podatek VAT

  1. Bilet normalny – 14,00 zł
  2. Bilet ulgowy* – 8,00 zł
  3. Wstęp dla dzieci do lat 6** – 0,00 zł
  4. Karnet sezonowy normalny Sezon – 180,00 zł
  5. Karnet sezonowy ulgowy Sezon – 100,00 zł
  • bilet ulgowy: dzieci powyżej 6 roku życia, młodzież ucząca się do 26 roku życia, emeryci, renciści, kombatanci i ofiary represji okresu wojennego oraz powojennego, niepełnosprawni z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, honorowi dawcy krwi (decyduje dokument potwierdzający wiek/status i tożsamość)
    ** wejście wyłącznie z osobą pełnoletnią (rodzic, opiekun)

Czas na KSZO

Również sobotę, o godzinie 14.00 na Stadionie Miejskim Avia podejmie trzynastą drużynę III ligi grupy IV, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
To na pewno nie jest wymarzony start sezonu dla zespołu z województwa świętokrzyskiego. KSZO po dwunastu kolejkach zajmuje dopiero trzynastą lokatę. Jak dotąd piłkarze z Ostrowca wygrali trzy spotkania, pięć zremisowali i czterokrotnie schodzili z boiska pokonani.
W poprzednim sezonie świdniczanie dwukrotnie pokonali KSZO. 1:0 na wyjeździe oraz 3:1 w Świdniku.
Bilety na to spotkanie będzie można kupić w siedzibie klubu dzisiaj w godzinach 9-16 oraz w dniu meczu od godziny 12.30 w kasie.
Informacje o wszystkich wydarzeniach w naszym mieście oraz aktualny repertuar Kina Lot znajdziecie w Kalendarzu Wydarzeń.

Artykuł przeczytano 290 razy

Last modified: 15 października, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?