poniedziałek, 22 lipca 2024r.

SOSW zaprasza

Autor: |

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego do naszego ośrodka! Do wyjątkowej szkoły, która ponad wszystko stawia dobro dziecka! 
Oferujemy naukę w mało licznych klasach, w nowoczesnym budynku, z dużą nową salą gimnastyczną. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone zaplecze dydaktyczne, sprzęty specjalistyczne, oprogramowania. Na wysokim poziomie rozwiniętą komunikację alternatywną i wspomagającą.
Nasza szkoła to miejsce przyjazne dla dziecka i rodzica. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do współpracy z rodziną ucznia, prowadzimy grupę wsparcia dla rodziców.
Warto wspomnieć również o tym, że realizujemy wiele projektów wspierających uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi m.in. za Życiem, R25, Erasmus. Prowadzimy zajęcia dodatkowe, z sukcesem przygotowujemy uczniów do konkursów szkolnych, miejskich, powiatowych i wojewódzkich.
Wspieramy rozwój dzieci od najmłodszych lat, prowadząc Wczesne Wspomaganie Rozwoju aż po Przysposobienie do Pracy.
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy to szkoła na bardzo wysokim  poziomie, warto wspomnieć, że nasze doświadczenie, dobre praktyki i zaangażowanie sprawiło, że dziś jest to ośrodek znany na całym świecie. To do nas przyjeżdżają nauczyciele i dyrektorzy z całej Polski, aby zobaczyć jak na co dzień z oddaniem wspieramy rozwój dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Przy ośrodku działa Ośrodek Wsparcia i Testów, gdzie każdy kto posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego może  wypożyczyć specjalistyczny sprzęt.
Drodzy Rodzice! Przyjdźcie do nas zobaczyć jak się uczymy. Poznajcie nas bliżej. Obejrzyjcie naszą nowoczesną szkołę. Jesteśmy dla Was.
mat. SOSW

Artykuł przeczytano 140 razy

Last modified: 25 czerwca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content