poniedziałek, 20 maja 2024r.

Solidne wzmocnienie obrony

Autor: |

Kolejnym zawodnikiem, który w przyszłym sezonie zagra w żółto-niebieskich barwach, będzie Bartłomiej Kukułowicz. Niespełna 19-letni obrońca został wypożyczony z Górnika Łęczna.

Kukułowicz jest wychowankiem warszawskiej Legii, gdzie grał w Centralnej Lidze Juniorów. Do ze­społu z Łęcznej trafił przed rokiem. W ubiegłym sezonie zanotował sześć występów w drugiej lidze oraz jeden w Pucharze Polski. W Świdni­ku trenuje od kilku tygodni i zagrał w paru meczach sparingowych. Jego gra spodobała się trenerom i prezesowi, którzy wspólnie z wło­darzami Górnika Łęczna postano­wili, że na tym etapie kariery wypo­życzenie do Avii będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem.

– Cieszymy się, że Bartek do nas dołączył. Mimo młodego wieku, wniesie do drużyny dużą jakość i rywalizację. Jest to zawodnik, który może grać na obu bokach obro­ny oraz jeśli zajdzie taka potrzeba w pomocy – ocenił trener Łukasz Mierzejewski.

– Jest to dla mnie dobry klub, w któ­rym będę miał okazję ograć się i na­brać cennego doświadczenia, a tego najbardziej mi brakuje. Bardzo mi się tutaj podoba. Są fajne warunki do treningów i rozwoju – powiedział Bartłomiej Kukułowicz.

mo

Artykuł przeczytano 1795 razy

Last modified: 2 sierpnia, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content