piątek, 23 lutego 2024r.

Ruszają zapisy na Zimę w mieście

Autor: |

Ferie w Świdniku? Czemu nie, jeśli tylko jest dobry humor i ochota do zabawy. A tych na pewno nie zabraknie w Miejskim Ośrodku Kultury, który tradycyjnie już zaprasza najmłodszych do udziału w akcji „Zima w mieście”. Zapisy ruszą dzisiaj, o godz. 10.00, na stronie https://mok.swidnik.pl/polkolonie/

Półkolonie, które odbędą się w dniach 16-20 stycznia, przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-10 lat, mieszkających na terenie. Spotkania odbywać się będą od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00 lub według harmonogramu zaplanowanej wycieczki. W programie zimowych półkolonii znalazły się, między innymi, wyjazd do Osady Leśnej Doboszówka mieszczącej się na terenie Lasów Janowskich, wyprawa do warszawskiego Centrum Pieniądza NBP oraz Państwowego Muzeum Etnograficznego, warsztaty ceramiczne i piekarnicze, zajęcia o kosmosie, ognisko w Lesie Rejkowizna, wyjście na basen, seans filmowy w kinie „Lot”.

Opłata za półkolonie wynosi 300 zł (brutto). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://mok.swidnik.pl/akcja-zima-w-miescie-2023/.

Artykuł przeczytano 812 razy

Last modified: 2 stycznia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »