środa, 17 kwietnia 2024r.

Rusza lodowisko przy “Piątce”

Autor: |

Miłośnicy aktywnego spędzania czasu i jazdy na łyżwach już od godz. 13.00 będą mogli korzystać z lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 5. Przez trzy najbliższe dni  biały Orlik dostępny będzie bezpłatnie.

– Dzisiaj, jutro i w niedzielę zapraszamy w godzinach 13.00-20.00. 1 stycznia lodowisko będzie nieczynne, zaś od 2 stycznia będzie działało w godzinach 16.00-20.00, odpłatnie dla mieszkańców Świdnika. W kolejne soboty i niedziele udostępnimy go odpłatnie w godzinach 13.00 -20.00. Uczniowie z nauczycielami ze wszystkich świdnickich szkół będą mogli korzystać z atrakcji gratisowo, w ramach lekcji, w dni powszednie, w godzinach przedpołudniowych – wyjaśnia Tomasz Szydło, dyrektor SP nr 5, zachęcając jednocześnie, by w miarę możliwości przychodzić ze swoimi łyżwami.

Bilet normalny kosztuje 8 zł/godz., ulgowy 6 zł/godz. Dla młodzieży szkolnej oraz posiadaczy karty „Rodzina 3+” i “Świdnickiej Karty Seniora” wejściówka wyniesie 4 zł.

Przy białym Orliku działa wypożyczalnia oraz stanowisko do ostrzenia łyżew. Wypożyczenie łyżew dla dorosłych kosztuje 8 zł/godz., dla dzieci i młodzieży – 6 zł. Za ostrzenie łyżew zapłacimy – 5 zł za jedną parę. Możliwa jest rezerwacja całej tafli, co kosztuje 250 zł za godzinę. Cennik tutaj https://sp5.e-swidnik.pl/strona-3377-lodowisko.html

Szczegółowy regulamin korzystania z lodowiska wywieszony jest na ogrodzeniu obiektu.

aw

Artykuł przeczytano 394 razy

Last modified: 29 grudnia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content