środa, 19 czerwca 2024r.

Rodzinne świętowanie

Autor: |

Artystyczną niespodziankę dla swoich bliskich przygotowały dzieci ze świetlicy i kółka wokalnego Szkoły Podstawowej nr 4. Zaprosiły rodziców, rodzeństwo oraz dziadków na Dzień Rodziny.

Młodzi artyści pracowali pod okiem pań Agnieszki Czajki i Olgi Ślepaczuk, a zebranym w szkolnej auli zaprezentowali piosenki, tańce oraz krótki, humorystyczny program dotyczący dzieci i rodziców, zapowiedziane tymi oto słowami: „Witamy serdecznie zgromadzonych gości na bardzo ważnej dla nas uroczystości. Co to za święto wnet się dowiecie, bo najważniejsze jest na całym świecie. Więc usiądźcie kochani naprawdę wygodnie, a my was ugościmy godnie”.

Za swój występ aktorzy, wokaliści i tancerze nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Na zakończenie uczniowie obdarowali bliskich pięknymi laurkami. Później był czas na rodzinne zdjęcia.

–  Najpierw zwrócę się do artystów, bo to wy przed chwilą wyraziliście swoje uczucia do mamy i taty. Dziękuję wam za te wspaniałe, wzruszające chwile, które połączyły Dzień Mamy i Dzień Taty w Święto Rodziny, a paniom Agnieszce i Oldze za przygotowanie was, co nie było łatwe, bo nie jesteście jedną klasą, do świetlicy przychodzicie w różnym czasie – podkreślała Krystyna Zarosińska, wicedyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, w skład którego wchodzi „Czwórka”.

aw

« z 2 »

Artykuł przeczytano 132 razy

Last modified: 11 czerwca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content