poniedziałek, 02 października 2023r.

Przygoda z tatą

Autor: |

To gra miejska, która odbędzie się 19 czerwca, we wszystkich województwach Polski. Zabawa z okazji Dnia Ojca realizowana jest przez Fundację Smaki Kultury, na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W Lublinie chętni spotkają się o godz. 11.00, w parku przy Centrum Kultury – Gra miejska PRZYGODA Z TATĄ | Facebook

Gra jest skierowana do drużyn rodzinnych, w których kapitanem będzie Tato. Jej cel to wzmacnianie więzi rodzinnych, a także wspólne spędzanie czasu na poznawaniu lokalnych atrakcji, ciekawych historycznie miejsc i budowanie w ten sposób poczucia lokalnej tożsamości.

Lubelska odsłona zabawy wystartuje o godz. 11.00, w parku przy Centrum Kultury (obok placu Lecha Kaczyńskiego). Tam drużyny otrzymają informacje, od których punktów rozpoczną grę. Jej teren obejmie Stare Miasto. Na zakończenie przewidziano piknik rodzinny na terenie parku przy CK.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną, do 18 czerwca, do godz. 12.00, wyłącznie  poprzez formularz zgłoszeniowy. Udział w zabawie jest bezpłatny, a dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody.

aw

Artykuł przeczytano 1082 razy

Last modified: 8 czerwca, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »