poniedziałek, 26 lutego 2024r.

Przedsiębiorcze kobiety nie zwalniają tempa

Autor: |

Po raz pierwszy spotkały się 9 marca. Pomysł wypalił i świdnickie biznesmenki postanowiły kontynuować zwyczaj spotkań integracyjnych. Kolejne odbyło się w restauracji Favilla. Wzięły udział przedstawicielki różnych branż, między innymi nieruchomości, odzieżowej, cukierniczej, medycznej oraz fotograficznej.

– Jest nas coraz więcej. Dołączają kolejne panie z różnych miejscowości powiatu świdnickiego, rozszerza się spektrum reprezentowanych branż. Jest nas już około trzydziestu. Ponieważ wciąż się poznajemy zasadniczą część spotkań stanowi prezentacja poszczególnych firm. Z czasem, mamy nadzieję na nawiązanie różnego rodzaju współpracy. Ponieważ działalność, jaką prowadzą panie jest bardzo różnorodna, liczymy, na przykład na wzajemne wsparcie, uzupełnianie się i podsyłanie sobie klientów na zasadzie poleceń – mówi Edyta Wosicka, inicjatorka spotkań.

Spotkanie zakończyły warsztaty z automasażu zorganizowane przez firmę kosmetyczną Clean Beauty Ela Łukasiewicz

Kolejne śniadanie biznesowe zaplanowano na maj. a informacje o lokalizacji i konkretnej dacie zostaną opublikowane na świdnickim Spotted na Facebooku oraz na profilu Edyta Wosicka-Wosicka trener Biznesu.

Artykuł przeczytano 818 razy

Last modified: 20 kwietnia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »