wtorek, 25 stycznia 2022r.

Przed nami gorące emocje

Autor: |

W najbliższą sobotę ligowe drużyny siatkarzy Polskiego Cukru Avia Świdnik i piłkarzy MKS Avia Świdnik rozegrają spotkania w roli gospodarzy.

O godzinie 17.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku Polski Cukier Avia Świdnik podejmie Chemeko-System Gwardię Wrocław. Będzie to mecz na szczycie dziewiątej kolejki TAURON 1. Ligi.

Po ośmiu meczach Avia i Gwardia mają tyle samo punktów. Świdniczanie wyprzedzają najbliższych rywali jedynie dzięki większej liczbie wygranych meczów. Wrocławianie w poprzedniej kolejce dość łatwo uporali się u siebie z Norwidem Częstochowa pokonując go w trzech setach.

Poprzedni sezon to zmienne nastroje obu drużyn w meczach bezpośrednich. We Wrocławiu lepsza była Gwardia, lecz w Świdniku zwyciężyli żółto-niebiescy. W sobotę zatem czeka nas ciekawe starcie.

Bilety na ten mecz oraz inne na rundę zasadniczą sezonu 2021/2022, a także gadżety klubowe można kupić tylko online poprzez stronę www.avia-swidnik.pl/sklep.

Cennik biletów na mecze Polskiego Cukru Avia Świdnik, w ramach rozgrywek TAURON 1. Liga w sezonie 2021/2022:

Bilety i karnety wstępu na mecze.

– Bilet normalny – 14,00 zł

– Bilet ulgowy* – 8,00 zł

– Wstęp dla dzieci do lat 6** – 0,00 zł

* bilet ulgowy: dzieci powyżej 6 roku życia, młodzież ucząca się do 26 roku życia, emeryci, renciści, kombatanci i ofiary represji okresu wojennego oraz powojennego, niepełnosprawni z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, honorowi dawcy krwi (decyduje dokument potwierdzający wiek/status i tożsamość)

** wejście wyłącznie z osobą pełnoletnią (rodzic, opiekun)

Z Wisłoką na pożegnanie rundy

Również w sobotę o godzinie 13.00, na Stadionie Miejskim w Świdniku piłkarze Avii Świdnik podejmą Wisłokę Dębica w ramach ostatniej kolejki rundy jesiennej.

Wisłoka zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce w ligowej stawce. Wygrała sześć spotkań, pięć zremisowała i również pięć przegrała. Strzelają sporo bramek, ale też dużo tracą. Stąd bilans 32:32. W ostatniej kolejce rozegrali szalony mecz z Orlętami Radzyń Podlaski, który zremisowali 4:4. Wisłoka nie lubi grać w Świdniku, co ponownie udowodniła w poprzednim sezonie przegrywając tu 0:2. Poważnej kontuzji kolana nabawił się wówczas lewy defensor Avii, Dawid Niewęgłowski.

Przed Avią szansa na kolejne punkty i awans w tabeli. Jedno jest pewne, na Sportowej 2 zapowiada się bardzo ciekawy mecz.

Bilety na to spotkanie będzie można kupić w dniu meczu od godziny 11.30 w kasie.

Artykuł przeczytano 294 razy

Last modified: 12 listopada, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?