wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Pozwól sobie marzyć – warsztaty

Autor: |

Początek roku sprzyja podejmowaniu nowych aktywności i planowaniu przedsięwzięć. Warto pamiętać też o swoich marzeniach i dążeniach, a wypisanie konkretnych celów może ułatwić ich osiągnięcie.

10 stycznia, w galerii „Za Szybą” Miejskiego Ośrodka Kultury, o godz. 18:00 wystartują warsztaty z tworzenia mapy marzeń. Podczas spotkania będzie można zastanowić się nad swoimi pragnieniami – może jest coś, o czym myślimy od dawna, jednak nie było okazji lub odwagi do realizacji tego celu? A może zwyczajnie brakuje czasu, by usiąść i pozwolić sobie na odrobinę refleksji?

– Chcemy urozmaicić ofertę kulturalną MOK, proponując różnym grupom wiekowym warsztaty tematyczne. Bycie w ciągłym biegu sprawia, że nie zawsze możemy sobie pozwolić na uczestniczenie w cyklicznych zajęciach. Forma warsztatów jest zróżnicowana – skupiamy się na tym, by podczas zajęć zdobyć nową umiejętność, a przede wszystkim miło spędzić czas – mówi Monika Wójcik, p.o. dyrektora MOK.

Udział w warsztatach, do których zaproszone są osoby powyżej 18. roku życia, jest bezpłatny. Warto wziąć ze sobą kolorowe gazety o ulubionej tematyce, które pomogą w przygotowaniu prac.

Zapisy na spotkanie prowadzone są online, za pośrednictwem strony strefazajec.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorem warsztatów jest Miejski Ośrodek Kultury. Współorganizatorem: portal Świdnik – wysokich lotów. Spotkanie poprowadzą pracownicy MOK.

Artykuł przeczytano 314 razy

Last modified: 9 stycznia, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content