środa, 17 kwietnia 2024r.

Pomóżmy pani Grażynie wrócić do domu

Autor: |

W nocy z 17 na 18 grudnia dom pani Grażyny stanął w płomieniach. Straty oszacowano na ok. 150 tys. zł, więc rodzina i przyjaciele założyli zbiórkę, z której dochód pomoże w odbudowaniu mieszkania.

Świdniczanka mieszka przy ul. Radość od ponad 40 lat. Dom, który wymaga obecnie remontu, jest miejscem wielu wspomnień i szczęśliwych chwil spędzonych wśród najbliższych.

Swoje wsparcie można przekazać za pośrednictwem zbiórki utworzonej na stronie pomagam.pl. Jej organizatorzy proszą również o udostępnienie linku do zbiórki na swoich mediach społecznościowych, co pozwoli dotrzeć do większej liczby darczyńców.

– Z góry dziękujemy za hojność i zaangażowanie. Liczy się każda złotówka i będziemy wdzięczni za każdy gest wsparcia – czytamy w opisie zbiórki.

Kwota, która pozwoli na powrót pani Grażyny do swojego domu, to 150 tys. zł. Dotychczas zebrane środki pozwoliły już na zakup niezbędnych narzędzi oraz opłacenie pomocników do uprzątnięcia pogorzeliska. Następnym etapem będzie zastosowanie chemii neutralizującej skutki pożaru, po czym rozpocznie się montaż instalacji elektrycznej oraz dalsze prace remontowo-budowlane.

 „Kobiety – kobietom”

Świdnicka Rada Kobiet zwróciła się do mieszkańców z prośbą o podzielenie się swoimi pomysłami innych form pomocy. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła post, pod którym można zaproponować swoje inicjatywy, jak np. koncert charytatywny, warsztaty czy inne wydarzenia.

Artykuł przeczytano 331 razy

Last modified: 12 stycznia, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content