sobota, 24 lutego 2024r.

Poloneza czas zacząć!

Autor: |

Wczorajsza noc była dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego czasem, który z pewnością zapamiętają na długo. Na symboliczne 100 dni przed egzaminem maturalnym, mogli oni oderwać się od codziennych obowiązków, by wspólnie bawić się na studniówce.

Uczniowie czwartych klas spędzili studniówkowy wieczór w Domu Weselnym Lachówka: – Dziś mamy noc spadających gwiazd, więc popatrzmy na gwiazdy i zobaczmy ich piękno. A w tym pięknie – zobaczmy siebie.

– Witamy wszystkich serdecznie w tak ważnym dla nas dniu. Przed nami uroczysty wieczór, na który czekaliśmy od dawna. Chcemy, aby został w naszej pamięci na długi czas. Zgodnie z ideą tej nocy, mamy nadzieję, że to będzie prawdziwa noc spadających gwiazd. Noc pełna magii, która oderwie nas choć na chwilę od codziennych obowiązków – mówili uczniowie.

Licealiści powitali również zgromadzonych gości: dyrektora Mirosława Króla, wicedyrektor Monikę Szymaniak oraz wicedyrektor Krystynę Zarosińską, zastępcę burmistrza Marcina Dmowskiego, naczelnika Wydziału Zarządzania Oświatą Bożenę Zapalską, wychowawców, nauczycieli i rodziców.

Rodzice maturzystów życzyli swoim dzieciom udanej zabawy: – Gratulujemy wam, że tu jesteście. Pewnie część z was zastanawiała się, czy warto. Warto – to będzie jedno ze wspomnień, do którego będziecie wracać. Dobrej zabawy i cudownych chwil.

– Coś się kończy, ale też coś się zaczyna. Zaczyna się wasza dorosłość, za chwilę matura, wybór kierunku studiów i dalszej drogi życiowej. Życzę wam, żeby to były dobre wybory – powiedział Mirosław Król, dyrektor II LO. Dodał: – Dziś życzę wam też dobrej zabawy, aby wspomnienia z tej uroczystości towarzyszyły wam przez całe życie. Poloneza czas zacząć!

« z 2 »

Artykuł przeczytano 1660 razy

Last modified: 8 stycznia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »