czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Pierwszy domowy mecz

Autor: |

Już w najbliższą sobotę piłkarze Avii Świdnik zagrają pierwszy mecz rundy wiosennej przed własną publicznością. O godzinie 14:00 podejmą Podhale Nowy Targ.

Oba zespoły w zupełnie innych nastrojach schodziły z boiska po spotkaniach w poprzedni weekend. Avia zaliczyła wpadkę w Połańcu, zaś Podhale pokonało na własnym boisku Koronę II Kielce 2:1. Piłkarze z górskich rejonów zajmują aktualnie 12. miejsce w ligowej stawce z 19 punktami na koncie. Wygrali pięć spotkań, cztery zremisowali i dziewięciokrotnie musieli uznać wyższość przeciwników. Poprzedni mecz między Avią a Podhalem odbył się w Nowym Targu i zakończył się zwycięstwem żółto-niebieskich 1:0, a zwycięskie trafienie zaliczył Dominik Maluga. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w sobotę. Początek o godzinie 14:00.

Miejski Klub Sportowy Avia Świdnik uruchomił sprzedaż online biletów na mecze Avii pod adresem https://avia-swidnik.pl/…/pilka-nozna/bilety-pilka-nozna/. Zwolennicy tradycyjnej metody zakupu wejściówki nadal będą mogli ją nabyć w kasie w dniu meczu.

Artykuł przeczytano 819 razy

Last modified: 9 marca, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content