czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Paczuszka dla Maluszka

Autor: |

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy po raz kolejny włączył się w ogólnopolską akcję „Paczuszka dla Maluszka”, koordynowaną przez Fundację Małych Stópek. Celem inicjatywy jest wsparcie domów samotnej matki, hospicjów i domów dziecka.

– W tym roku chcemy wspomóc Placówkę Rodzinną im. św. Józefa w Tuligłowach, prowadzoną przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP. W inicjatywę może włączyć się każdy świdniczanin. Dary zbieramy do 20 grudnia, w świetlicy ośrodka, ul. Norwida 4 – mówi Joanna Drzewińska, która czuwa nad akcją wspólnie z Anną Personą-Adamczuk, Iwoną Oknińską i Katarzyną Kutrzepą.

Najbardziej potrzebne produkty to: artykuły higieny osobistej dla starszych dzieci (żele pod prysznic, szampony, mydło w płynie, pasty i szczoteczki do zębów), środki czystości (proszki, żele i płyny do prania), artykuły spożywcze o długim terminie ważności (makaron, kasza, ryż, cukier, płatki śniadaniowe, dżemy, soki).

– Każdy, kto przyniesie paczuszkę, może w zamian zdjąć sobie specjalną bombkę z choinki, która stoi w holu naszej szkoły. Zachęcamy do udziału w zbiórce i z góry serdecznie dziękujemy za każde wsparcie – dodaje J. Drzewińska.

aw

Artykuł przeczytano 283 razy

Last modified: 12 grudnia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content