sobota, 23 września 2023r.

Orzędowski w Świdniczance

Autor: |

Bardzo ciekawego transferu dokonała Świdniczanka Świd­nik Mały. Do drużyny Pawła Pranagala dołączył Sebastian Orzędowski.

34-letni środkowy pomocnik jest doskonale znany wszystkim kibi­com w Świdniku. To były kapitan Avii Świdnik, której jest wychowan­kiem. W przeszłości grał również w Wiśle Puławy oraz Motorze Lublin.

– Miałem propozycje z innych klu­bów, ale Świdniczanka to dla mnie najlepszy wybór – podkreśla Seba­stian Orzędowski. – Blisko domu, znam bardzo dobrze trenera i całą drużynę. Praktycznie z każdym mia­łem okazję kiedyś spotkać się na bo­isku. Zamierzamy walczyć o jak naj­wyższą lokatę w przyszłym sezonie. Jeśli skupimy się na sobie i nie bę­dziemy kalkulować, będzie dobrze.

Do klubu dołączyli również, ostatnio występujący w Hetmanie Zamość Damian Rusiecki i Kacper Kowal­czyk, a także Patryk Grzegorczyk, który jeszcze niedawno był zawod­nikiem Powiślaka Końskowola. Jako transfer definitywny przechodzi do Świdniczanki również Michał Ba­biarz. Dotąd, świetnie spisujący się zawodnik, był tylko wypożyczony z Avii Świdnik.

mo

Artykuł przeczytano 1110 razy

Last modified: 2 sierpnia, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »