niedziela, 17 stycznia 2021r.

Opowiedz o feriach

Autor: |

Tegoroczne ferie zimowe są wyjątkowe. Świdnicka biblioteka wierzy jednak, że przebiegają one w ciekawy i kreatywny sposób. Z tej okazji placówka postanowiła zorganizować konkurs.

– W czasie zimowej 2-tygodniowej przerwy mamy dużo wolnego czasu, który warto wykorzystać. Jesteśmy pewni, że każdy z Was spędza ten okres w ciekawy sposób. Podzielcie się z nami swoimi sposobami na nudę i zgarnijcie drobne upominki – mówią organizatorzy konkursu.

Tematem zabawy są ferie zimowe. Aby wziąć w niej udział, wystarczy napisać wierszyk bądź krótkie opowiadanie. Pracę konkursową z wypełnioną kartą informacyjną RODO należy przesłać na adres e-mail: filia1@bibliotekaswidnik.pl lub przynieść osobiście do Filii nr 1, która mieści się przy ulicy Ratajczaka 7. Placówka pracuje w środę od godz. 8.00 do 15.00, oraz w pozostałe dni tygodnia od godz. 10.00 do 18.00. W sobotę i niedzielę biblioteka jest nieczynna.

Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę. Zabawa jest kierowana do dzieci w wieku szkolnym. Zgłoszenia można dostarczać do 17 stycznia. Wybrane wiersze i opowiadania zostaną opublikowane na profilu placówki, na Facebooku.

Regulamin i karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie internetowej biblioteki.

nat

Artykuł przeczytano 58 razy

Last modified: 13 stycznia, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?