czwartek, 25 lipca 2024r.

O Jasiu i Małgosi

Autor: |

Któż z dzieci i dorosłych nie zna baśni o Jasiu i Małgosi, autorstwa braci Grimm? Tym razem jednak jej miłośnicy będą mogli obejrzeć ją w muzyczno-tanecznym wydaniu. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza bowiem na spektakl, w którym wystąpią aktorzy Teatru Muzycznego w Lublinie oraz młodzi adepci Świdnickiego Zespołu Baletowego, działającego w MOK.

Widzowie poznają na nowo przygody głównych bohaterów. Jak zakończy się historia Jasia i Małgosi, którzy w ciemnym lesie odkrywają chatkę z piernika? Czy chatka skrywa jakiś sekret, a Czarownica okaże się zupełnie kimś innym, niż wszyscy przypuszczają? Dowiedzą się o tym dzieci w wieku 3-10 lat, które przybędą do Miejskiego Ośrodka Kultury 11 grudnia, o godz. 10.30 (bilety – 30 zł/osoba i rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 603 256 149).

Na scenie, obok znakomitych aktorów Teatru Muzycznego w Lublinie: Anny Barskiej, Marioli Zagojskiej, Agnieszki Milaniuk, Moniki Rej i Artura Buczaka, wystąpią dzieci ze Świdnickiego Zespołu Baletowego pod kierunkiem Beaty Kamińskiej.

Inscenizacją, reżyserią i muzyką do spektaklu zajęła się Mariola Zagojska. Choreografię przygotowała Beata Kamińska
aw

 

Artykuł przeczytano 550 razy

Last modified: 21 listopada, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content