wtorek, 07 lipca 2020r.

Nowy kontrakt trenera

Autor: |

MKS Avia Świdnik przedłużył kontrakt z trenerem pierwszej drużyny siatkarskiej, Witoldem Chwastyniakiem. Będzie obowiązywał do końca przyszłego sezonu.

Trener dostał w Świdniku jasny cel, który zrealizował. Prowadzona przez niego drużyna awansowała do TAURON 1. Ligi. Zarząd Avii zdecydował więc o kontynuacji współpracy ze szkoleniowcem.

– Jego metody pracy, warsztat trenerski i podejście do zawodników – to wszystko sprawiło, że dziś możemy się cieszyć z upragnionego awansu. Trener otrzymał od klubu duży kredyt zaufania i spłacił go w stu procentach. stąd decyzja o przedłużeniu współpracy – powiedział prezes MKS Avia, Radosław Szczerba.

– Przed sezonem 2019/2020 Avia złożyła mi propozycję objęcia posady trenera. Po zapoznaniu się ze szczegółami, z radością podjąłem to wyzwanie. Głównym celem mojego kontraktu było doprowadzenie Avii do awansu na zaplecze PlusLigi. Udało się to zrealizować i po kilku latach nieobecności, zespół wraca do pierwszej ligi. Jestem szczęśliwy, że w dalszym ciągu mogę być częścią tej drużyny i uczestniczyć w realizacji planu jakim jest gra o najwyższe cele – dodał trener Chwastyniak.

Artykuł przeczytano 161 razy

Last modified: 15 czerwca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?