niedziela, 19 maja 2024r.

Noworoczne życzenia od najmłodszych

Autor: |

Wiemy już, czego życzą sobie i miastu dorośli. Teraz oddajemy głos najmłodszym mieszkańcom. Dzieci z Przedszkola nr 3, wchodzącego w skład Zespołu Przedszkolnego nr 1, mają trzy największe pragnienia: – Aby wszyscy byli zawsze zdrowi i szczęśliwi, i nikt nie czuł się samotny. Zdradzili nam również bardziej osobiste życzenia.

Gloria: – Wszystkich ludziom życzę dużo zdrowia i fajnych chwil, a mieszkańcom naszego miasta, żeby zawsze byli szczęśliwi. Chciałabym, żeby nasze przedszkole zawsze było takie ładne.

Ksawery: – Swojej rodzinie życzę szczęścia, zdrowia, wielu dobrych chwil i żeby nowy rok przyniósł wszystkim to, czego chcą. Sobie, żebym dostał klocki Lego Scooby Doo, bo są bardzo fajne i chciałbym mieć całą kolekcję. Chciałbym też pojechać do mojego ulubionego hotelu Żubrówka, gdzie jest basen, w którym uwielbiam pływać. Życzę też sobie, koleżankom i kolegom, żeby przedszkole nie było zamknięte. Jak siedzimy w domu, to się nudzimy. Świdnikowi życzę, aby powstał tu Park Lego.

Amelka: – Życzę mojej rodzinie dużo zdrowia i żeby kotek babci nie zachorował. Chciałabym, żeby nasze przedszkole zawsze ładnie wyglądało, żeby nie pomalowali go na smutne kolory i żeby nikt niczego w nim nie psuł. Naszemu miastu życzę, żeby zawsze było tak ładne jak teraz, żeby ludzie o nie dbali, nie śmiecili i nie malowali brzydkich rzeczy na budynkach.

Mateusz: – Życzę wszystkim zdrowia i szczęścia. Szczęścia życzę też dla całego naszego przedszkola, przedszkolaków i pań, które tu pracują. Może w tym roku uda nam się pojechać nad jezioro? To byłoby spełnienie mojego marzenia. Chciałbym, żeby Świdnik jeszcze bardziej się zmienił, żeby było jeszcze więcej ciekawych rzeczy.

Krzyś:  – Chciałbym, żeby nikt nie chorował, wszyscy byli uśmiechnięci i zadowoleni.  Życzę, żeby w Świdniku powstało jeszcze więcej parków i zoo z fajnymi zwierzętami. A sobie i dzieciom z naszego przedszkola, żebyśmy wybrali się kiedyś do restauracji.  

Julka: – Ja też życzę wszystkim zdrowia, szczęścia i dużo wspólnych chwil. Sobie, żebym nie leżała w szpitalu, miała fajne ubrania i żeby starczyło mi pieniędzy na coś ważnego. Dzieciom z naszego przedszkola, żebyśmy pojechali na wspólną wycieczkę, wybrali się na spacer lub na basen. Byłoby bardzo fajnie. Chciałabym też, żeby panie z przedszkola się nie zmieniły, bo wolę te, które są. I jeszcze żeby następna zerówka tutaj przyszła i dbała o przedszkole. Miastu życzę, żeby zawsze było wesołe i zawsze nas kochało, bo my je bardzo kochamy.

Karol: – Dla moich bliskich i pań z przedszkola chciałbym wiele zdrowia, bo koronawirus jest bardzo blisko. W Nowym Roku życzę, żeby było bardzo mało kłótni w przedszkolu, w domach, u przyjaciół. Z koleżankami i kolegami chciałbym wybrać się do zoo. Naszemu przedszkolu życzę, aby nie zmieniło się godło, czyli Kaczka Dziwaczka. Chciałbym, żeby w Świdniku powstało muzeum, na przykład z eksponatami egipskimi albo szkieletami dinozaurów i mamutów.

aw

Artykuł przeczytano 1723 razy

Last modified: 1 stycznia, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content