środa, 06 grudnia 2023r.

Niezwykła sesja seniorów

Autor: |

Po raz kolejny okazało się, że świdniccy seniorzy mają nie tylko wiele energii, ale także wspaniałe poczucie humoru i dystans do siebie. Wzięli udział w sesji zdjęciowej, przygotowanej przez Rafała Gorala, a jej efekty można podziwiać na wystawie w galerii „Za Szybą” MOK.

Na poniedziałkowym wernisażu wystawy „Nasze miasto – my w nim” zjawili się nie tylko bohaterowie zdjęć, ale również ich bliscy i przyjaciele. Wszyscy byli zachwyceni pięknymi portretami oraz kadrami z seniorami pozującymi na motocyklach. Można było także obejrzeć pokaz zdjęć zakulisowych, wykonanych przez Cezarego Gorala.
– W tym roku Świdnik świętuje 65-lecie nadania praw miejskich. Ja pracuję z pełnymi energii, odwagi i zapału osobami, które są równolatkami miasta. Pomyślałam, że warto utrwalić je na fotografii. Dzięki finansowej pomocy Fundacji Santander Bank i współpracy z panem Rafałem udało się to przedsięwzięcie zrealizować. Słowa uznania należą się oczywiście również wspaniałym modelom – mówiła Beata Portka, kierownik Miejskiego Centrum Usług Socjalnych, organizatora wydarzenia.
Autor zdjęć podkreślał, że praca z seniorami stanowiła niezwykłą przygodę: – Pomysły mieliśmy różne, ale wspólnym mianownikiem była świetna zabawa. Dziękuję wszystkim.
aw

Artykuł przeczytano 2465 razy

Last modified: 1 października, 2019

WordPress PopUp Plugin

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »