wtorek, 31 stycznia 2023r.

Napisz list do św. Mikołaja

Autor: |

Co prawda trwa jeszcze listopad, ale redakcja Świdnik – wysokich lotów rozpoczęła już przygotowania do mikołajek. Aby ten dzień był wyjątkowy dla najmłodszych, przygotowała konkurs pt. „Piszemy listy do św. Mikołaja”. Do wygrania jest dziesięć voucherów do Strefy wysokich lotów w Lublinie oraz słodkie upominki.

Zabawę podzielono na dwie kategorie: dzieci w wieku 5-6 lat oraz 7-9 lat. Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie listu do św. Mikołaja. Młodsze dzieci mogą po prostu namalować to, o czym marzą. Starsze proszone są o napisanie kilku słów do świętego. Mogą to zrobić w formie listu, wiersza albo rymowanki – wszystko zależy od wyobraźni autora. Pracę można ozdobić rysunkami albo zostawić w oficjalnej formie. Liczy się pomysł i kreatywność. W obu kategoriach nagrodzone zostanie po pięć najlepszych prac. Należy jednak pamiętać, że powinny być one wykonane indywidualnie, a nie w grupie.

Listy i rysunki należy dostarczyć do 1 grudnia, do godz. 15.00 do siedziby Miejskiego Ośrodka Kultury osobiście (pokój nr 2/13, pierwsze piętro) lub pocztą na adres al. Lotników Polskich 24, 21-040 Świdnik, z dopiskiem konkurs „Piszemy listy do św. Mikołaja” (decydująca jest data wpływu pracy do sekretariatu MOK). Każda praca musi zawierać również kartę zgłoszeniową, którą można pobrać poniżej wraz z regulaminem.

Wyniki konkursu ogłosimy 5 grudnia.

af

Artykuł przeczytano 524 razy

Last modified: 24 listopada, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »