środa, 19 czerwca 2024r.

Najważniejszy jest uśmiech dziecka

Autor: |

Na czym zależy wszystkim rodzicom? Oczywiście na tym, by ich pociechy były radosne, zadowolone i szczęśliwe. A takie niewątpliwie były podczas pikniku w Zespole Żłóbków Miejskich, który odbył się w piątkowe popołudnie. O liczne atrakcje dla najmłodszych i ich bliskich zadbała kadra placówki, DJ oraz sponsorzy zabawy.

– Co roku organizujemy festyn z okazji Dnia Rodziny, połączony z Dniem Dziecka, Dniem Mamy i Dniem Taty, bo rodzina to najważniejsza wartość w życiu. Zawsze przygotowujemy mnóstwo zabaw, gier, konkurencji sportowych, by każdy maluch znalazł coś dla siebie.  Za wsparcie przy organizacji pikniku dziękujemy Radzie Rodziców, a także burmistrzowi Marcinowi Dmowskiemu, który sfinansował dmuchańce oraz firmom Remondis, PEC i Pegimek, które ufundowały nagrody w konkursach – mówiła Agnieszka Wac, dyrektor ZŻM.

W to wyjątkowe, piątkowe popołudnie dzieciaki mogły nakarmić alpaki, poskakać na dmuchańcach, malować na kartonach lub folii, zrobić sobie kolorowe warkoczyki lub tatuaż, łowić plastikowe rybki lub poszukiwać skarbów. Chętnie uczestniczyły też w wykopaliskach, odkrywając ślady i jaja prehistorycznych zwierząt. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki na kucyku i koniu. Do konkursów sprawnościowych i zabawie z chustą Klanzy organizatorzy zaprosili najmłodszych oraz ich bliskich. Na głodnych i spragnionych czekały gorące kiełbaski, owocowy poczęstunek i napoje, a na starszych gości ognisko.

aw

« z 3 »

Artykuł przeczytano 131 razy

Last modified: 7 czerwca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content