poniedziałek, 26 lipca 2021r.

Nagrody trzeciego sektora

Autor: |

Rada Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego zaprasza do udziału w konkursie dotyczącym działalności w sektorze pozarządowym „Nagrody Trzeciego Sektora”. Zgłoszenia kandydatów można nadsyłać do 4 września.

Celem konkursu jest podkreślenie istoty działalności trzeciego sektora w lokalnych społecznościach, nagrodzenie i wyróżnienie jego najlepszych przedstawicieli, a także promowanie innowacji społecznych i motywowanie młodych, aktywnych osób do angażowania się w wolontariat. Kandydatury mogą zgłaszać wszystkie osoby fizyczne i prawne, działające w naszym województwie.

Nagroda przyznawana jest w pięciu kategoriach:
– Nagroda dla Samorządu wspierającego działania trzeciego sektora Województwa Lubelskiego 2019.
– Nagroda dla Przedstawiciela biznesu wspierającego działalność trzeciego sektora w Województwie Lubelskim 2019.
– Osobowość Trzeciego Sektora Województwa Lubelskiego 2019.
– Organizacja pozarządowa promująca trzeci sektor i województwo lubelskie 2019 (Mały Ambasador);
– Wolontariusz roku 2019.

Wnioski zgłoszeniowe wraz z regulaminem dostępne są na stronie www.lubelskie.pl, zakładce Współpraca z organizacjami pozarządowymi. Można je składać do 4 września, osobiście lub listownie na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin, a także mailowo: ewa.matysiak@lubelskie.pl 3.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 22 września, podczas Gali III Sektora w trakcie Lubelskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych 2020.

aw, fot.

Artykuł przeczytano 499 razy

Last modified: 12 sierpnia, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?