środa, 24 kwietnia 2024r.

Nagrody czekają!

Autor: |

W redakcji czekają już dwa nowiutkie smartfony, nagrody dla laureatów naszego konkursu #lubięczytaćgłosświdnika. Rozpoczynamy drugi i ostatni zarazem, jego tydzień. „Mądre telefony” można zdobyć na dwa sposoby.

Pierwszy, to zrobić sobie selfie, albo poprosić znajomą osobę o wykonanie zdjęcia obrazującego hasło „Lubię czytać Głos Świdnika”, przysłać je na adres glosswidnika@poczta.e-swidnik.pl i uzyskać uznanie kolegium redakcyjnego.

Drugi jest podobny, z tą różnicą, że decyzję o wyborze zwycięzcy podejmą nasi czytelnicy odwiedzając fanpage Głosu Świdnika na FB i przyznając lajki poszczególnym propozycjom.

Do wygrania są więc dwa smartfony, po jednym w każdej kategorii.

Dodajmy, że na naszym profilu FB umieszczone zostaną wszystkie napływające zdjęcia.

Sposoby na zdobycie smartfona nie są więc zbyt skomplikowane. Liczył się będzie pomysł, kontekst, technika, tło, no i czas. Termin nadsyłania selfie i nieselfie upłynie 2 sierpnia. Od 3 do 7 sierpnia poddamy Wasze propozycje głosowaniu internautów, a wyniki konkursu, w obu kategoriach,  ogłosimy 9 sierpnia w papierowym wydaniu gazety, na naszym fanpage FB i portalu WWW.glosswidnika.pl. W zabawie mogą uczestniczyć zarówno osoby dorosłe, jak i nieletnie. Wystarczy uzyskać zgodę rodzica lub opiekuna. Przyjmować będziemy jedynie fotografie w formie cyfrowej. Niezbędne formalności związane z uczestnictwem w konkursie wypełnicie korzystając z dokumentów zamieszczonych na www.glosswidnika.pl. Wiemy, że potraficie pogodzić to wszystko, czekamy.

Artykuł przeczytano 1159 razy

Last modified: 26 lipca, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content