poniedziałek, 22 lipca 2024r.

Na taneczne zabawy do Kulturalnej Oranżerii

Autor: |

To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników szaleństw na parkiecie. W lipcu będą mogli oddawać się swojej pasji w każde czwartkowe popołudnie. Centrum Usług Społecznych w  Świdniku zaprasza bowiem na cykl letnich potańcówek dla wszystkich mieszkańców Świdnika.

– Spotkania przy muzyce odbywać się będą w godzinach 17.00-20.00, w Kulturalnej Oranżerii, mieszczącej się w ogrodzie Dziennego Domu Seniora. Pierwsze zaplanowane jest na 4 lipca. Do wspólnej zabawy zachęcamy wszystkich świdniczan – mówi Marzena Holko-Piwowarska, kierownik zespołu ds. aktywności społecznej CUS.

Wstęp na wydarzenie wynosi 10 zł. Imprezie towarzyszyć będą wystawcy z różnymi smakołykami, które będzie można zakupić na miejscu. Wystarczy więc zabrać ze sobą kilkanaście złotych, dobry humor, no i jeszcze odpowiednie obuwie pozwalające na trzygodzinne tańce, by zabawa była naprawdę doskonała.

Informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Centrum Usług Społecznych dostępne są na stronie www.cus.e-swidnik.pl  oraz na profilu instytucji na Facebooku.

aw

Artykuł przeczytano 295 razy

Last modified: 21 czerwca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content