sobota, 20 lipca 2024r.

Na Srebrnym Globie i w kinie

Autor: |

Wasza pomysłowość przeszła wszelkie oczekiwania. Wśród 34 fotografii nadesłanych na konkurs #lubięczytaćgłosświdnika są prawdziwe perełki inwencji twórczej. Jedni poszli w refleksję, wspólne czytanie z czworonożnymi pupilami, lekturę na polu w pełni żniw, inni wystrzelili w Kosmos.
Od 27 października ruszy nowe, poranne połączenie ze Świdnika do Warszawy realizowane przez linie lotnicze LOT. Będzie obsługiwane 4 razy w tygodniu – w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki. Dodatkowe przyloty do Portu Lotniczego Lublin będą odbywały się w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele.
Część odpowiedzialności za werdykt przejęli od nas, na szczęście, bo nie był on wcale łatwy, internauci. Ci bez wahania wskazali swojego faworyta i zwycięzcę, którym został Arkadiusz Bobiński za „Księżycową lekturę Głosu Świdnika”.

Decyzją kolegium redakcyjnego, laureatką równorzędnej nagrody – smartfona, została Agnieszka Kułaj za „Żaden film nie jest tak ciekawy, jak Głos Świdnika”.
Wszyscy uczestnicy zabawy zasługują na uznanie i podziękowania za udział w konkursie, a internauci za oddanie 2396 „lajków”.
Laureatów zapraszamy po odbiór nagród od poniedziałku, w godzi¬nach 8.00-16.00 do siedziby redakcji przy al. Lotników Polskich 24.

Artykuł przeczytano 2407 razy

Last modified: 9 sierpnia, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content