czwartek, 25 czerwca 2026r.

Na pierwszy dzień wiosny

Autor: |

W przedszkolu nr 4 pierwszy dzień wiosny uczczono barwnym i dynamicznym przedstawienie pod tytułem: „Wiosna i spółka”, które stworzono na podstawie opowiadania Krystyny Ochalik z P nr 4.

Autorka tekstu bazując na nim, we współpracy z Aleksandrą Paradowską, zrealizowała optymistyczne i bardzo wiosenne widowisko.

Sześcioletni aktorzy z grupy M3, z zaangażowaniem wypowiadali dialogi, śpiewali i wykonywali układy taneczne. Uwagę przyciągały też kolorowe i pomysłowe stroje oraz rekwizyty.

ek

Artykuł przeczytano 841 razy

Last modified: 26 marca, 2024

Zmień język »
Przejdź do treści