piątek, 23 lutego 2024r.

Na film z maluchem

Autor: |

Dziś rozpoczął się cykl wydarzeń pod hasłem „Niedzielne Familijki”, organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury. Pierwszą atrakcją było „Kino z maluchem”.

Rodzice, którzy zdecydowali się wziąć udział w wydarzeniu, mieli okazję obejrzeć film pt. „Paterson”. Ich dzieci mogły w tym czasie skorzystać z zabawek i układanek. Przed dużym ekranem zostały ułożone miękkie materace, które sprzyjały wspólnej zabawie.

Sala kinowa nie została całkowicie zaciemniona, a dźwięk filmu ustawiony był nieco ciszej. Filmy przygotowane w ramach „Kina z maluchem” zostały wybrane w taki sposób, aby były bezpieczne dla małych dzieci.

Filmowy rozkład jazdy

Kolejne filmowe seanse zaplanowano na 6 listopada oraz 11 grudnia. W listopadzie zostanie wyświetlony film pt. „C’mon C’mon”, a akcję „Kina z maluchem” zakończy produkcja pt. „Młodość Astrid”.

Filmy wyświetlane są w sali kameralnej MOK o godz. 11.00. Koszt biletu dla osoby dorosłej wynosi 21 zł, a dzieci uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie.

Koncerty Gordonowskie

„Niedzielne Familijki” to, obok „Kina z maluchem”, również „Koncery Gordonowskie z Edu Music”. Są to spotkania dla dzieci i ich opiekunów, które przygotowano w oparciu o teorię uczenia się muzyki Gordona.

Pierwsze spotkanie pn. „Witajcie w naszej bajce” zaplanowano na 23 października. Uczestnicy będą mieli okazję bawić się i uczyć w rytm melodii z filmu „Akademia Pana Kleksa”. Następny koncert odbędzie się pod hasłem „Deszcze niespokojne”. Będzie miał miejsce 20 listopada, a jego inspiracją są pieśni patriotyczne. Ostatnie spotkanie odbędzie się 18 grudnia. Zatytułowane zostało „Kolędy świata”, a przygotowano je w oparciu o melodie świąteczne.

Zajęcia odbywają się w sali kameralnej MOK o godz. 10.00, a koszt udziału w jednym spotkaniu wynosi 20 zł za dziecko oraz 35 zł za osobę dorosłą.

Patronat honorowy nad akcją objął burmistrz Waldemar Jakson.

Artykuł przeczytano 1148 razy

Last modified: 9 października, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »