poniedziałek, 28 listopada 2022r.

Mundial w Kinie Lot (foto)

Autor: |

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Katarze już za nami. Biało-czerwoni bezbramkowo zremisowali z Meksykiem. To spotkanie w Kinie Lot oglądała liczna grupa świdniczan.

Świdnickie kino działające w strukturach Miejskiego Ośrodka Kultury zorganizowało na czas Mundialu strefę kibica. Mieszkańcy naszego miasta licznie wypełnili dzisiaj salę i wspólnie oglądali zmagania drużyn Polski i Meksyku na dużym ekranie. Cieszy szczególnie duża liczba młodych kibiców, którzy wraz z rodzicami wspierali piłkarzy z orzełkiem na piersi. Od początku meczu w kinie panowała bardzo dobra atmosfera udzielająca się nie tylko dzieciakom, ale także dorosłym.

Reprezentacja Polski tylko zremisowała z Meksykiem, choć miała dogodną okazję do strzelenia zwycięskiej bramki. Niestety, nasz kapitan Robert Lewandowski nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejna okazja do kibicowania w Kinie Lot już w najbliższą sobotę. O godzinie 14:00 Polska zmierzy się z jak na razie największą sensacją tych mistrzostw – Arabią Saudyjską. Zmagania grupowe biało-czerwoni zakończą w środę 30 listopada, gdy o godzinie 20:00 zagrają z Argentyną.

Bilety na strefę kibica w cenie 10 zł można kupić w kasie Kina Lot lub na www.biletyna.pl. Nie obowiązują bilety ulgowe oraz grupowe w systemach zniżkowych takich, jak Karta Dużej Rodziny czy Ogólnopolska Karta Seniora.

Artykuł przeczytano 772 razy

Last modified: 23 listopada, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »