sobota, 20 lipca 2024r.

Młodzi Panowie zawitają do Świdnika

Autor: |

Kabaret Młodych Panów zdecydowanie polubił nasze miasto i często do niego wraca, uwzględniając je podczas swoich tras. Nic w tym dziwnego, bo świdniczanie uwielbiają poczucie humoru Roberta Korólczyka, Mateusza Banaszkiewicza, Bartka Demczuka oraz Łukasza Kaczmarczyka i tłumnie przychodzą na ich występy.

Artyści przygotowali nowy program i już w czerwcu zawitają z nim do Świdnika. „Co się stało?” jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz? Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu „Co się stało?” słychać i widać, że coś się stało! Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!

Kabaret wystąpi 21 czerwca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Młodych Panów zobaczymy tego dnia dwa razy: o godz. 17.00 i o 20.00. Bilety w cenach 100 i 110 zł na oba wydarzenia są jeszcze dostępne na stronie https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Mlodych-Panow/Co-sie-stalo/Swidnik

af, fot. Facebook/Kabaret Młodych Panów

Artykuł przeczytano 1300 razy

Last modified: 16 czerwca, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content