sobota, 24 lutego 2024r.

Misja Orlęta

Autor: |

Już jutro, na Stadionie Miejskim w Świdniku dojdzie do ciekawe starcia w górnej części tabeli III ligi grupy IV. O godzinie 16.00 Avia Świdnik podejmie Orlęta Radzyń Podlaski. Ostatni mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się pogromem. Żółto-niebiescy wygrali wówczas aż 6:0. Zdecydowanie gorzej idą świdniczanom mecze w Radzyniu Podlaski, gdzie nie wygrali od lat.

Aktualnie Avia zajmuje trzecie miejsce w ligowej stawce z 11 punktami na koncie. Orlęta mają jedno oczko mniej i plasują się na piątej pozycji. W tym sezonie radzynianie sprawili sporą niespodziankę wygrywając z faworytem do awansu, Wieczystą Kraków. Było to 21 sierpnia i od tego czasu Orlęta nie wygrały już żadnego spotkania.
Początek sobotniego meczu o godzinie 16.00. Kasa biletowa będzie otwarta w dniu meczu od 14.30. Wejściówki można też nabywać w biurze klubu, w czwartek i piątek w godzinach 9.00-16.00
Piłkarze Avii 2022 roku grają w nowych strojach wyprodukowanych z okazji jubileuszu 70-lecia klubu. Takie same koszulki można nabyć w sklepie internetowym na avia-swidnik.pl/sklep.

Artykuł przeczytano 865 razy

Last modified: 9 września, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »