środa, 29 marca 2023r.

Melodie spod strzechy

Autor: |

Koncerty gordonowskie, przygotowywane przez EduMusic w Miejskim Ośrodku Kultury, od razu zyskały sympatię najmłodszych świdniczan i ich bliskich. Chętnie brali udział w ich bajkowej, patriotycznej czy świątecznej odsłonie. Teraz będą mieli okazję poznać melodie  ludowe.

Spotkania przeznaczone są dla dzieci, również tych w wieku kilku miesięcy, i ich opiekunów. Opierają się o teorię uczenia się muzyki E.E. Gordona i stanowią wielką improwizację, podczas której najmłodsi wyznaczają rytm oraz dalszy przebieg wydarzenia. Koncert „Spod strzechy vol. 2” zaplanowano na 26 marca, o godz. 10.00, w sali kameralnej MOK. Na scenie wystąpią: Joanna Głogowska-Szychta (śpiew i prowadzenie), Paweł Wojtal (śpiew), Edmund Kuryluk (śpiew rekonstruowany), Maksymilian Wosk (skrzypce), Ireneusz Bachonko (akordeon), Michał Kowalczyk (kontrabas).

– Zapraszamy Was do wspólnej zabawy, pełnej ciekawych rytmów i melodii. Patrząc na ogromne zróżnicowanie muzyki tradycyjnej, jesteśmy pewni, że w czasie koncertu każdy znajdzie coś dla siebie – zachęcają artyści z EduMusic.

Bilety, w cenie 35 zł rodzic/opiekun, 20 zł dziecko, dostępne są na stronie https://biletyna.pl/koncert/Spotkanie-z-gwiazda-koncert-Spod-strzechy-vol2/Swidnik

aw

Artykuł przeczytano 254 razy

Last modified: 7 marca, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »