poniedziałek, 20 maja 2024r.

Makijażowa podróż marzeń

Autor: |

Dobra passa nie opuszcza osiemnastoletniej makijażystki Pauliny Kosowskiej. W połowie sierpnia wyruszy do Chicago, gdzie weźmie udział w warsztatach, które poprowadzi jeden z najlepszych makijażystów gwiazd. Wszystko za sprawą wygranej w konkursie.

Glov to marka powstała w Polsce, specjalizująca się w sprzedaży rękawic do demakijażu. Jest także sponsorem prestiżowych warsztatów „The Master Class”, które odbywają się w różnych miastach na całym świecie. Świdniczanka będzie się szkolić u Mario Dedivanovica, jednego z najbardziej cenionych makijażystów. Pobyt w Chicago potrwa kilka dni.
– Byłam bardzo zaskoczona wygraną, bo w konkursie startowały naprawdę zdolne osoby – mówi Paulina. – To spotkanie pozwoli mi na rozwinięcie skrzydeł. Doszkolę się w malowaniu innych osób i poznam wiele nowych technik, których nikt inny by mi nie przekazał.

Konkurs przeprowadzono na Instagramie. Aby wziąć w nim udział, wystarczyło wykonać zdjęcie lub nagrać film z wybranym produktem marki oraz dokończyć zdanie „Zaczęłam używać Glov, bo…”. Ze zgłoszenia Pauliny możemy dowiedzieć się, że udział w warsztatach to spełnienie jej marzeń.
– Myślę, że moi obserwatorzy nie mogą się doczekać Instastory z podróży! Na pewno będę wstawiać dużo zdjęć i filmików – zapewnia Paulina.

nat, fot. archiwum P. Kosowskiej

Artykuł przeczytano 1284 razy

Last modified: 30 lipca, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content