wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Licytuj wirtualnie

Autor: |

Piłka z autografami reprezentacji Polski w koszykówce, płyta zespołu Bibobit/Osiecka z podpisami czy ceramiczna, ręcznie zdobiona misa to tylko niektóre z przedmiotów szukających nowych właścicieli. Świdnicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zarejestrowany przez Miejski Ośrodek Kultury, po raz pierwszy wystartował z aukcjami na Allegro.

– Platforma Allegro od wielu lat umożliwia wystawianie przedmiotów i usług na licytacje, by zasilić zbiórkę WOŚP. Postanowiliśmy skorzystać z tej formy dotarcia do licytujących i już teraz rozpocząć świdnicki finał. Zachęcamy do zaglądania na nasze konto, na którym cały czas dodajemy coś nowego. Licytowanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim możliwość pomocy – mówi Barbara Sawicka, szefowa świdnickiego sztabu WOŚP oraz działu kulturalno-artystycznego MOK.

W tej chwili na koncie świdnickiego sztabu znajduje się siedem ofert. W miarę zbliżającego się finału będą pojawiać się nowe przedmioty. Obecne można zawalczyć, m. in. o retro puzzle z motywem Coca-Coli, zestaw do picia Yerba Mate, ręcznie wykonanego anioła ze sznurka, sukienkę czy narzutkę wykonane na szydełku. Ceny zaczynają się już od 15,50 zł. Wszystkie oferty dostępne są na stronie https://allegro.pl/uzytkownik/SztabSwidnik?fbclid=IwAR1Qh9rWPGy3nQl5K52FTvYXtF-xg8mFS2RkRjZRDiqM7sGH5JN5No3NACE

Przekaż gadżety na WOŚP

Cały czas można też przynosić przedmioty lub zgłaszać usługi, które chce się wystawić na licytację. Ich przyjmowanie potrwa do 25 stycznia. Zbiórka prowadzona jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00, w pokoju nr 2/12 na pierwszym piętrze MOK.

Dorzuć się do puszki

Przypominamy też o eSkarbonce nr #6712, którą uruchomił sztab. Wystarczy wejść na stronę https://eskarbonka.wosp.org.pl/bnd9q7 i dorzucić datek o sugerowanej wysokości 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł lub wpisując własną kwotę.

Jeśli ktoś woli wesprzeć orkiestrę w tradycyjny sposób, można wrzucić datek do jednej z puszek znajdujących się na terenie naszego miasta. Znajdziemy je w: Urzędzie Miasta (ul. Wyspiańskiego 27), Miejskim Ośrodku Kultury (al. Lotników Polskich 24), Parku Avia (ul. Fabryczna 3), markecie Bricomarche (ul. Sportowa 1), sklepach Bułka i Kromka przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, Okulickiego 20B, Skarżyńskiego 7, Targowej 9 (Hala Targowa), sali zabaw Fiku Miku (ul. Wyszyńskiego 6), markecie Kaufland (ul. Krępiecka 3), Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej (ul. Niepodległości 13) oraz jej Filii nr 1 (ul. Ratajczaka 7), a także w Szkole Podstawowej nr 7 (al. Armii Krajowej 3).

af

Artykuł przeczytano 1086 razy

Last modified: 17 stycznia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content