wtorek, 15 kwietnia 2025r.

Łatwo nie będzie

Autor: |

W 24. serii spotkań trzeciej ligi, grupy czwartej drużyny z lotniczego miasta czeka ciężka przeprawa. Świdniczanka zagra u siebie z trzecim, a Avia na wyjeździe z drugim zespołem w tabeli.

Jakub Szymala i spółka, w sobotę, o godz. 13.00 wyjdą na boisko przy ul. Turystycznej, by zmierzyć się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ekipa z województwa świętokrzyskiego, na pięć wiosennych spotkań wygrała cztery, pokonując, między innymi Siarkę Tarnobrzeg czy Podhale Nowy Targ. Świetny początek rundy rewanżowej zaowocował awansem na podium w ligowej tabeli i zdecydowanie zwiększył szanse „Kszoków” w walce o awans.

Żółto – niebiescy z kolei będą chcieli odbić sobie ostatnie niepowodzenia w lidze. Domowe porażki z Chełmianką i Starem Starachowice wyraźnie popsuły nastroje nie tylko w klubie z ul. Sportowej 2, ale także wśród kibiców Avii. Najlepszym sposobem na ich poprawienie będzie sobotnia wygrana pod Tatrami. Pojedynek z Podhalem zacznie się już o godz. 12.30.

fot. KS Świdniczanka

Artykuł przeczytano 62 razy

Last modified: 4 kwietnia, 2025

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Przejdź do treści