sobota, 24 lutego 2024r.

Kwestują dla Mateusza

Autor: |

Świdniczanie po raz kolejny pomogą 18-letniemu Mateuszowi z Lublina, który walczy z mięsakiem Ewinga. Dziś i jutro w markecie Kaufland pojawią się wolontariusze ze specjalnie oznaczonymi puszkami, którzy będą zbierali pieniądze na leczenie nastolatka.

Dziś kwesta rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do 20.00. Jutro natomiast pieniądze zbierane będą w godzinach 10.00-20.00.
– W zbiórkę zaangażowało się dwanaście osób. Serdecznie dziękuję im za pomoc – mówi Anna Broda, koordynatorka akcji na terenie Świdnika.
To kolejna kwesta organizowana w naszym mieście. Podczas poprzedniej udało się zebrać ponad 3800 zł.

Pomóż online

Przypominamy, że wciąż jeszcze można dokonywać przelewów na rzecz Mateusza poprzez portal www.siepomaga.pl/mateusz-szacon. Obecnie na koncie zbiórki znajduje się 149 828 zł. Do pełnej kwoty brakuje jeszcze 156 554 zł. Na portalu społecznościowym Facebook dostępna jest także grupa, w której organizowane są licytacje. Aby wziąć udział w akcji wystarczy dołączyć do grupy „Licytacja dla Mateusza. Bazarek” , wstawić zdjęcie przedmiotu, który chcemy przekazać, podać cenę wywoławczą oraz czas zakończenia aukcji. Podbijanie ceny będzie się odbywać w komentarzach. Wygra osoba, która poda najwyższą sumę.
af

Artykuł przeczytano 2511 razy

Last modified: 9 czerwca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »