piątek, 01 marca 2024r.

Konkurs przedłużony!

Autor: |

Głos Świdnika można ze sobą zabrać w wakacyjną podróż, na spacer, na działkę, albo zwyczajnie na kanapę i dodatkowo wygrać smartfony. Jak to zrobić? Wystarczy zgłosić się do konkursu #lubięczytaćgłosświdnika.

Nasza zabawa ma już drugą edycję. Tym razem nasze szyki nieco pokrzyżowała epidemia koronawirusa, dlatego postanowiliśmy przedłużyć termin nadsyłania zdjęć o dwa tygodnie, do 24 lipca. Zasady się nie zmieniają, telefony można zdobyć na dwa sposoby. Pierwszy, to zrobić sobie selfie, albo poprosić znajomą osobę o wykonanie zdjęcia obrazującego hasło „Lubię czytać Głos Świdnika”, przysłać je na adres glosswidnika@poczta.e-swidnik. pl i uzyskać uznanie kolegium redakcyjnego. Co ważne, na zdjęciu musi znaleźć się papierowa wersja tygodnika Głos Świdnika.

Drugi jest podobny, z tą różnicą, że decyzję o wyborze zwycięzcy podejmą nasi czytelnicy odwiedzając fanpage Głosu Świdnika na FB i przyznając lajki poszczególnym propozycjom. Do wygrania są więc dwa smartfony, po jednym w każdej kategorii. Na naszym profilu FB umieszczone zostaną wszystkie napływające zdjęcia. Oczywiście najważniejszy jest pomysł, kontekst, technika, tło, no i czas.

Od 27 do 29 lipca poddamy Wasze propozycje głosowaniu internautów, a wyniki konkursu, w obu kategoriach, ogłosimy 31 lipca w papierowym wydaniu gazety, na naszym fanpage FB i portalu www.glosswidnika.pl. W zabawie mogą uczestniczyć zarówno osoby dorosłe, jak i niepełnoletnie (wystarczy uzyskać zgodę rodzica lub opiekuna). Przyjmować będziemy jedynie fotografie w formie cyfrowej. Niezbędne formalności związane z uczestnictwem w konkursie wypełnicie korzystając z dokumentów zamieszczonych na www.glosswidnika. pl.

Czekamy na Wasze zdjęcia!

red

do pobrania:

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
doc karta-zgłoszenia-Lubię-czytać-osoba-pełnoletnia 35 KB 250
doc karta-zgłoszenia-Lubię-czytać-osoba-niepełnoletnia 36 KB 272
doc konkurs-regulamin-1 24 KB 259

Artykuł przeczytano 1971 razy

Last modified: 14 lipca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »