czwartek, 02 grudnia 2021r.

Konkurs oratorski jednak online

Autor: |

Ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem, zmianie uległy zasady Konkursu Oratorskiego „Idącym w Przyszłość”, organizowanego przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną, z inicjatywy oddziału Akcji Katolickiej parafii pw. Chrystusa Odkupiciela.  

Zgłoszenia, wraz z dołączonym oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku, należy składać do 31 marca (pocztą tradycyjną lub mailową). Uczestnicy udostępniają nagrania swoich wystąpień w formie filmu (format MP4, MPEG-4, AVI, MOV). Linki powinni przesłać na adres e-mail: dzieci@bibliotekaswidnik.pl, do dnia 7 kwietnia.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 13 kwietnia, na stronie organizatora i współorganizatorów.  Koncert Laureatów oraz wręczenie nagród zaplanowano na 13 czerwca, o godz. 18.00, w sali kameralnej MOK.

Szczegółowe informacje dostępne na stronach Konkurs oratorski “Idącym w przyszłość” (bibliotekaswidnik.pl) i Powiatowy Konkurs Oratorski „Idącym w Przyszłość” | Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku (mok.swidnik.pl)

Artykuł przeczytano 520 razy

Last modified: 23 marca, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?