czwartek, 28 października 2021r.

Komu biznesowy kredyt zaufania?

Autor: |

Świdniczanie znają się na biznesie i zamierzamy to udowodnić! W dzisiejszym numerze gazety rozpoczynamy plebiscyt pod nazwą Firma Godna Zaufania. Certyfikat, który wspólnie z Czytelnikami zamierzamy wystawić najlepszym podmiotom, będzie potwierdzeniem ich nieposzlakowanej opinii, wysokiej etyki prowadzenia działalności biznesowej oraz rzetelnego podejścia do zobowiązań wobec klientów. Będzie po prostu świetną reklamą.

Największą wartością, w relacjach między firmą a konsumentem jest rzetelność oraz zaufanie. Niejednokrotnie to właśnie zaufanie staje się czynnikiem, który decyduje o wyborze takiej, a nie innej usługi bądź zakupu. Kształtowanie zaufania trwa latami i nie jest to proces łatwy. Warto je zdobyć, bo zadowolony klient to kapitał na przyszłość, nie tylko dla właściciela firmy, ale także dla rozwoju miasta.

Zapraszamy więc do udziału w naszej akcji. Prosimy o zgłaszanie propozycji świdnickich firm godnych zaufania. Nie jest istotny ich profil działalności. Kandydatury przyjmujemy do 13 października, do godz. 12.00. Firmę godną zaufania można nominować na Facebooku w komentarzach do artykułu dedykowanego plebiscytowi lub poprzez kupon zamieszczony w „Głosie” z dnia 1.10.2021r. w wydaniu nr 30 na str. 3. Należy go wrzucić do jednej z trzech naszych skrzynek znajdujących się w sklepach Społem (ul. Niepodległości 1, ul. Okulickiego 11, ul. Kosynierów 10). Głosy można również przynieść osobiście do siedziby Miejskiego Ośrodka Kultury (al. Lotników Polskich 24) lub wysłać pocztą (al. Lotników Polskich 24, 21-040 Świdnik).

W kolejnym wydaniu Głosu Świdnika zostanie opublikowany kupon oraz lista nominowanych firm. Głosowanie będzie obywać się dwojako. Można wyciąć i wypełnić kupon z papierowego wydania gazety nr 31, z dnia 15 października i dostarczyć go do redakcji lub wrzucić do skrzynek, o których mowa powyżej. Drugą opcją jest głosowanie za pośrednictwem Internetu, po uprzednim zakupieniu papierowej wersji „Głosu”, która będzie posiadała kod pozwalający zagłosować na stronie glosswidnika.pl. Aplikacja do głosowania poprosi o wprowadzenie kodu kreskowego gazety, potwierdzając w ten sposób jej zakup. 

Głosowanie trwa od 15 do 27 października do godz. 12.00 (decyduje data dostarczenia kuponów do redakcji.

Nagrodą dla właścicieli najlepszych firm będzie przyznanie certyfikatu, zaproszenie do udziału w programie Świdnik TV oraz nagłośnienie wyników plebiscytu w mediach Miejskiego Ośrodka Kultury.

słs

Artykuł przeczytano 904 razy

Last modified: 5 października, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?