czwartek, 07 grudnia 2023r.

Już nie zapomnisz mnie…

Autor: |

W Świdniku gościła wielokrotnie. Tym razem jednak pojawi się ze szczególnej okazji. 19 listopada, w Miejskim Ośrodku Kultury, Mariola Zagojska, solistka lubelskiego Teatru Muzycznego, świętować będzie 40-lecie swojej pracy artystycznej.

Podczas koncertu „Już nie zapomnisz mnie…Mariola Zagojska i jej Goście”, który rozpocznie się o godz. 17.00, oprócz jubilatki, wystąpią także współpracujący z nią artyści. Usłyszymy arie i duety operowe, operetkowe oraz musicalowe, z takich dzieł, jak: „Carmen”, „Tosca”, „Wesele Figara”, „Księżniczka Czardasza”, „Skrzypek  na dachu”, „Nędznicy”, „Hello, Dolly”, a także  przeboje polskie i zagraniczne, na przykład „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Karuzela z Madonnami”, „The Man I love”, „O sole mio”, „Time to say goodbye”.  Wykonają je: Elżbieta Branicka mezzosopran, Edyta Fil flety, drumla, Magdalena Maciąg skrzypce, Fryderyk Pieńkos tenor, Patrycjusz Sokołowski bas, Krzysztof Pachla klarnet, saksofony, Kamil Adach – handpan, bęben szamański. Przy fortepianie artystom towarzyszyć będzie Agnieszka Schulz-Brzyska, a koncert poprowadzą Mariola Zagojska i Jerzy Turowicz.

Bilety na wydarzenie, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury, można kupić na stronie https://biletyna.pl/koncert/Mariola-Zagojska-koncert-Juz-nie-zapomnisz-mnie oraz w kasie Kina „Lot”.

aw

Artykuł przeczytano 247 razy

Last modified: 17 listopada, 2023

WordPress PopUp Plugin

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »