sobota, 24 lutego 2024r.

Janiszek dołącza do Avii

Autor: |

Miejski Klub Sportowy Avia Świdnik ogłosił czwartego zawodnika pozyskanego w zimowym oknie transferowym. Jest nim Bartosz Janiszek, który został wypożyczony do końca sezonu z Motoru Lublin.

Bartosz Janiszek to 20-letni obrońca. Może grać zarówno na środku, jak i na prawej stronie bloku defensywnego. Pochodzi z Ryk, gdzie stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. Po okresie spędzonym w juniorach BKS-u Lublin wrócił do Ruchu Ryki, by zadebiutować w drużynie seniorskiej. Później występował w rezerwach Motoru Lublin oraz w Lewarcie Lubartów. Rundę jesienną obecnego sezonu spędził w Chełmiance Chełm.

– Zdecydowałem się by dołączyć do Avii ze względu na bardzo dobrą drużyną i jej ambitne cele. Od zespołu bije duży profesjonalizm. Jest tutaj wielu chłopaków ogranych na wyższym poziomie, od których można się wiele nauczyć. Ja stawiam na swój rozwój i wierzę, że gra w Avii mi w tym pomoże. Jestem nastawiony na nadchodzącą rundę bardzo pozytywnie. Będą walczył o miejsce w składzie i w każdym meczu dawał z siebie 100% – powiedział B. Janiszek.

Artykuł przeczytano 780 razy

Last modified: 27 lutego, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »