poniedziałek, 26 lutego 2024r.

Firebirds powrócą

Autor: |

Cztery lata temu zachwycili techniką, precyzją lotu i dymem towarzyszącym ich pokazowi. Teraz ich gwiazda ponownie zabłyśnie na świdnickim niebie. Na III Świdnik Air Festival nie zabraknie formacji Firebirds.

To kolejni, po Marku Choimie, Łukasz Czepieli czy Jurgisie Kairysie, powietrzni akrobaci, których zobaczymy 4 czerwca. Formację tworzą: Łukasz Świderski – mistrz Polski w akrobacjach samolotowych, Adam Labus – prowadzący i instruktor akrobacji samolotowej oraz Sebastian Nowicki – pilot cywilny Airbusa A320. Wszyscy latają na samolotach Extra 300 w biało-czerwonym malowaniu.

„Ogniste ptaki”, jak często nazywają ich dziennikarze, już raz mieli okazję gościć w naszym mieście. W 2019 roku, podczas II Świdnik Air Festival, zrobili publiczności nie lada niespodziankę wykonując pokaz razem ze swoim przyjacielem Łukaszem Czepielą.

Do III Świdnik Air Festival został już nieco ponad tydzień. Przypominamy, że do 3 czerwca trwa przedsprzedaż biletów. Możecie je kupić w serwisie biletyna.pl lub w kasie Kina „Lot”, które jest otwarte od poniedziałku do niedzieli, w godz. 14.00-20.00. Warto wcześniej zaopatrzyć się w wejściówki, by uniknąć kolejek w dniu imprezy i skorzystać z promocyjnych cen.

fot. Ewa Stomrzyńska / FotoAvia

Artykuł przeczytano 664 razy

Last modified: 25 maja, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »