poniedziałek, 26 lutego 2024r.

Na zakupy już w marcu

Autor: |

M Park Świdnik, inwestycja realizowana przez grupę LCP, powoli zbliża się do finału. Obiekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem firm, chcących wynajmować w nim pomieszczenia komercyjne.

– Obecnie poziom komercjalizacji wynosi ponad 80 procent. Do wynajęcia pozostały ostatnie wolne lokale – na większość z nich prowadzimy zaawansowane rozmowy. Nasza strategia od początku zakłada wybudowanie dominującego obiektu w mieście, opartego o najpopularniejsze marki. To właśnie u nas swoje pierwsze salony w Świdniku otworzy: Sinsay, Action, Dealz, Smyk czy Kakadu. Sklepy, które otworzą najemcy, będzie charakteryzować nowoczesna formuła i format. Zapewni to klientom dostępność do pełnej kolekcji i asortymentu – komentuje Justyna Małysko, Senior Leasing Manager, LCP Properties.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, w M Parku znajdą się takie sklepy i usługi, jak Martes Sport, Biedronka, Rossmann, Pepco oraz Salony Optyczne Kliza. Nowy park handlowy, który powstaje u zbiegu al. Armii Krajowej i ul. Pileckiego, ma liczyć 7,6 tys. mkw. powierzchni GLA z 12 lokalami i parkingiem dla 250 samochodów. Pierwsze zakupy zrobimy w nim pod koniec marca 2023 roku.

af, fot. www.lcp.pl

Artykuł przeczytano 1990 razy

Last modified: 28 grudnia, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »