wtorek, 25 stycznia 2022r.

Energetyczny turniej

Autor: |

26 czerwca,  na Stadionie Miejskim w Świdniku rozegrano Turniej Piłkarski „ Energia dla Młodych” pod patronatem Polskiej Grupy Energetycznej. W turnieju udział wzięły dzieci z roczników 2010-2014. Turniej był nie tylko okazją do rywalizacji sportowej ale także dostarczył dzieciom dużo radości i pozytywnej energii.

– Wraz z  Polską Grupą Energetyczną  partnerem piłkarskich drużyn młodzieżowych MKS Avia Świdnik  planujemy aktywizować poprzez sport dzieci i młodzież funkcjonującą w strukturach  klubu. Liczymy, że dzięki współpracy z PGE uda się  nam jeszcze mocniej realizować nasze idee i cele sportowe. Chcemy w sposób ciekawy „uwalniać  energię” najmłodszych Świdniczan. Wspomniana aktywność jest zresztą celem nadrzędnym wspólnej kampanii – powiedział Radosław Szczerba Prezes MKS Avia Świdnik i dodał: – Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i dziękujemy naszemu partnerowi PGE za wsparcie tej  inicjatywy. Razem z Polską Grupą Energetyczną planujemy kolejne tego typu imprezy dla naszych żółto-niebieskich dzieciaków podczas, których będziemy dzielić się  pozytywną, sportową „energią”.

MKS Avia Świdnik wznowił współpracę z Polską Grupą Energetyczną.  Nowa umowa zapewni wsparcie dziecięcym i młodzieżowym drużynom piłkarskim i pięściarskim Avii.

Projektem  „Energia dla Młodych” objętych będzie 10 grup piłkarskich i 1 grupa pięściarska, które funkcjonują w strukturach MKS Avia Świdnik. Zgodnie z umową Polska Grupa Energetyczna otrzyma tytuł  „Sponsora Głównego Akademii Avii Świdnik”. Środki finansowe otrzymane od sponsora zostaną wykorzystane między innymi  na zakup strojów i sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży.

– Chcemy aby ta współpraca wpłynęła pozytywnie na rozwój najmłodszych. Dzięki zajęciom w naszym klubie dzieci i młodzież, oprócz korzyści wynikających z uprawiania sportu, otrzymują wzorce właściwego zachowania i poznają najważniejsze wartości. Dzięki współpracy z Polską Grupą Energetyczną możemy zapewnić naszym młodym zawodnikom i zawodniczkom odpowiednie warunki niezbędne do właściwego rozwoju sportowego – mówi R. Szczerba. Umowa obowiązywać będzie do końca bieżącego roku.

Artykuł przeczytano 404 razy

Last modified: 1 lipca, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?