wtorek, 23 czerwca 2026r.

Dzień Witaminki

Autor: |

W grupie “Góry” Ze Żłobka Miejskiego nr 3 (Zespół Żłobków Miejskich w Świdniku) odbyły się otwarte zajęcia dotyczące zasad zdrowego odżywiania.
Na stole zagościły jesienne dary ogrodu – źródło witamin potrzebnych do budowania odporności w czasie jesieni i zimy. Dzieci poznały kształt, kolor i zapach różnorodnych owoców oraz warzyw. Miały również możliwość zrobienia świeżego soku owocowo-warzywnego. Dzień Witaminek zwieńczyła wspólna degustacja pysznego napoju.
Grupa “Góry” dziękuje personelowi żłobkowej kuchni za pomoc w zorganizowaniu zajęć.
 
fot. ZŻ nr 3

Artykuł przeczytano 850 razy

Last modified: 31 października, 2023

Zmień język »
Przejdź do treści