środa, 19 czerwca 2024r.

Dzień Dziecka w „Trójce”

Autor: |

Maraton wydarzeń związanych z Dniem Dziecka trwa. W poniedziałek Szkoła Podstawowa nr 3 zorganizowała z tej okazji chyba największą szkolną imprezę w mieście.

– Dziękuję Radzie Rodziców jako głównemu sponsorowi i zapraszam wszystkie dzieci do zabawy – przywitał uczestników Leszek Kalicki, dyrektor SP nr 3.

Blisko 700 uczniów uczestniczyło w różnorodnych atrakcjach. Na Orlikach odbywały się zajęcia sportowe z trenerami Avii. Na terenie szkoły pojawiły się stoiska z robótkami ręcznymi, malowaniem twarzy, karykatur, zaplataniem warkoczyków, fotobudka i wiele innych. Miasteczko z dmuchańcami zapraszało najmłodszych do radosnej, nieskrępowanej zabawy. W loterii fantowej można było wylosować ciekawe upominki. Na scenie swoje umiejętności wokalne i taneczne pokazywały uzdolnione dzieci, biorąc udział w szkolnej wersji konkursu „Mam talent”. Przy boiskach Orlik zaprezentowała się Straż Pożarna ze swoimi bojowymi wozami, a ratownicy urządzili pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej. Wybór był szeroki, więc wszyscy mogli cieszyć się z tego wyjątkowego wolnego dnia.

mk

Artykuł przeczytano 122 razy

Last modified: 3 czerwca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content