poniedziałek, 20 maja 2024r.

Dwa sposoby na smartfon

Autor: |

Od dziś rusza redakcyjny konkurs #lubięczytaćgłosświdnika. Nagrodami w nim będą smartfony, które można zdobyć na dwa sposoby.

Pierwszy, to zrobić sobie selfie, albo poprosić znajomą osobę o wykonanie zdjęcia obrazującego hasło „Lubię czytać Głos Świdnika”, przysłać je na adres glosswidnika@poczta.e-swidnik.pl i uzyskać uznanie kolegium redakcyjnego.

Drugi jest podobny, z tą różnicą, że decyzję o wyborze zwycięzcy podejmą nasi Czytelnicy odwiedzając fanpage Głosu Świdnika na FB i przyznając lajki poszczególnym fotografiom.

Jak nietrudno się domyślić, do wygrania są dwa smartfony, po jednym w każdej kategorii.

Dodajmy, że na naszym profilu FB umieszczone zostaną wszystkie napływające zdjęcia.

Sposoby na zdobycie nagrody nie są więc zbyt skomplikowane. Liczył się będzie pomysł, kontekst, technika, tło, no i czas. Termin nadsyłania selfie i „nieselfie” upłynie 2 sierpnia. Od 3 do 7 sierpnia poddamy Wasze propozycje głosowaniu internautów, a wyniki konkursu, w obu kategoriach,  ogłosimy 9 sierpnia w papierowym wydaniu gazety, na FB i portalu www.glosswidnika.pl. W zabawie mogą uczestniczyć zarówno osoby dorosłe, jak i nieletnie, za zgodą  rodzica lub opiekuna. Przyjmować będziemy jedynie fotografie w formie cyfrowej. Wiemy, że potraficie pogodzić to wszystko, czekamy.

Regulamin konkursu i karty zgłoszenia dostępne są poniżej

jmr

do pobrania:

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
doc karta zgłoszenia Lubię czytać osoba niepełnoletnia 43 KB 270
doc karta zgłoszenia Lubię czytać osoba pełnoletnia 43 KB 489
doc konkurs regulamin 19 KB 385

Artykuł przeczytano 1451 razy

Last modified: 19 lipca, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content