wtorek, 07 lipca 2020r.

Czytaj i wygrywaj!

Autor: |

Smartfony już czekają na naszych Czytelników. Jak je zdobyć? Wystarczy zrobić ciekawe zdjęcie i wziąć udział w konkursie #lubięczytaćgłosświdnika. Zapraszamy do zabawy!

Telefony można zdobyć na dwa sposoby. Pierwszy, to zrobić sobie selfie, albo poprosić znajomą osobę o wykonanie zdjęcia obrazującego hasło „Lubię czytać Głos Świdnika”, przysłać je na adres glosswidnika@poczta.e-swidnik. pl i uzyskać uznanie kolegium redakcyjnego. Co ważne, na zdjęciu musi znaleźć się papierowa wersja tygodnika Głos Świdnika.

Drugi jest podobny, z tą różnicą, że decyzję o wyborze zwycięzcy podejmą nasi czytelnicy odwiedzając fanpage Głosu Świdnika na FB i przyznając lajki poszczególnym propozycjom. Do wygrania są więc dwa smartfony, po jednym w każdej kategorii. Na naszym profilu FB umieszczone zostaną wszystkie napływające zdjęcia. Oczywiście najważniejszy jest pomysł, kontekst, technika, tło, no i czas. Termin nadsyłania selfie i nieselfie upłynie 10 lipca.

Od 13 do 15 lipca poddamy Wasze propozycje głosowaniu internautów, a wyniki konkursu, w obu kategoriach, ogłosimy 17 lipca w papierowym wydaniu gazety, na naszym fanpage FB i portalu www.glosswidnika.pl. W zabawie mogą uczestniczyć zarówno osoby dorosłe, jak i niepełnoletnie (wystarczy uzyskać zgodę rodzica lub opiekuna). Przyjmować będziemy jedynie fotografie w formie cyfrowej. Niezbędne formalności związane z uczestnictwem w konkursie wypełnicie korzystając z dokumentów zamieszczonych na www.glosswidnika. pl.
Czekamy na Wasze zdjęci!
red

Artykuł przeczytano 706 razy

Last modified: 26 czerwca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?